YITH Framework - en to nl translation catalogue (190 entries)

en: Confirm trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak bevestigen

en: Are you sure you want to trash the selected items?
nl: Weet je zeker dat je het geselecteerde item naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: No
nl: Nee

en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete the selected items?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde items wilt verwijderen?

en: This action cannot be undone and you will not be able to recover this data.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en je zult deze gegevens niet kunnen herstellen.

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear color
nl: Kleur wissen

en: Default
nl: Standaard

en: Select default color
nl: Standaardkleur selecteren

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Color value
nl: Kleurwaarde

en: There was an error with your request; please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden met je verzoek, probeer het later opnieuw a.u.b.

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
nl: Als je deze pagina verlaat zullen alle wijzigingen verloren gaan.

en: Plugin Settings
nl: Plugin instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: How to install premium version
nl: Hoe installeer ik de premium versie

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
nl: Als je doorgaat met deze actie, zal je alle opties op deze pagina resetten.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Reset to default
nl: Resetten naar standaard

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
nl: Het element dat je hebt ingevoerd bestaat al. Voer een andere naam in.

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Settings reset
nl: Instellingen resetten

en: Element deleted correctly.
nl: Element juist verwijderd.

en: Element updated correctly.
nl: Element juist geüpdatet.

en: Database imported correctly.
nl: Database juist geïmporteerd.

en: An error has occurred during import. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens importeren. Probeer opnieuw.

en: The added file is not valid.
nl: Het toegevoegde bestand is niet geldig.

en: Sorry, import is disabled.
nl: Sorry, importeren is uitgeschakeld.

en: Sorting successful.
nl: Succesvol gesorteerd.

en: We need your support
nl: We hebben je hulp nodig

en: to keep updating and improving the plugin. Please,
nl: om de plugin te blijven bijwerken en verbeteren. A.u.b.,

en: help us by leaving a good review
nl: help ons door een goede beoordeling achter te laten

en: :) Thanks!
nl: :) Bedankt!

en: Plugins Activated
nl: Plugins geactiveerd

en: From now on, you can find all plugin options in YITH menu. Plugin customization settings will be available as a new entry in YITH menu.
nl: Vanaf nu kun je alle plugin opties vinden in het YITH Plugins menu. Plugin aanpassingen instellingen zullen beschikbaar zijn als nieuwe toegang in het YITH menu.

note: translators: 1. YITH site link; 2. WordPress site link.
en: Discover all our plugins available on: %1$s and %2$s
nl: Ontdek al onze beschikbare plugins op: %1$s and %2$s

en: From now on, you can find the option panel of YITH plugins in YITH menu. Every time one of our plugins is added, a new entry will be added to this menu. For example, after the update, plugin options (such as for YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etc.) will be moved from previous location to YITH menu.
nl: Vanaf nu kun je het optiepaneel van YITH plugins vinden in het YITH menu. Elke keer dat een van onze plugins wordt toegevoegd, wordt er een nieuw item aan dit menu toegevoegd. Bijvoorbeeld na de update worden plugin opties (zoals voor YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, enz.) verplaatst van de vorige locatie naar het YITH menu.

en: YITH Latest Updates
nl: YITH laatste updates

en: Latest news from YITH Blog
nl: Laatste nieuws van YITH Blog

en: RSS Error:
nl: RSS-fout:

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed niet werkt. Probeer het later opnieuw.

note: translators: %s is the name of the post type (example Back to "Membership Plans").
en: Back to "%s"
nl: Terug naar "%s"

en: Back to the list
nl: Terug naar de lijst

en: WordPress Version
nl: WordPress Versie

en: WooCommerce Version
nl: WooCommerce Versie

en: Available Memory
nl: Beschikbaar geheugen

en: PHP Version
nl: PHP Versie

en: TLS Version
nl: TLS Versie

en: ImageMagick Version
nl: ImageMagick Versie

en: Iconv Module
nl: Verzendmodule inschakelen

en: OPCache Save Comments
nl: OPCache Opmerkingen opslaan

en: System Status
nl: Systeem Status

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

note: translators: %1$s open link tag, %2$s open link tag
en: The system check has detected some compatibility issues on your installation.%1$sClick here%2$s to know more
nl: Het systeem heeft enkele compatibiliteitsproblemen gevonden op uw installatie.%1$sklik hier%2$s om meer te weten te komen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: N/A
nl: N.v.t

note: translators: %1$s plugin name, %2$s requirement name
en: %1$s needs %2$s enabled
nl: %1$s heeft nodig %2$s ingeschakeld

note: translators: %1$s plugin name, %2$s required memory amount
en: %1$s needs at least %2$s of available memory
nl: %1$ss heeft ten minste %2$s beschikbaar geheugen nodig

note: translators: %1$s plugin name, %2$s version number
en: %1$s needs at least %2$s version
nl: %1$s heeft minstens %2$s versie nodig

en: Update it to the latest version in order to benefit of all new features and security updates.
nl: Bijwerken naar de laatste versie, om te profiteren van alle nieuwe opties en veiligheidsupdates.

en: Contact your hosting company in order to update it.
nl: Neem contact op met uw hosting provider om het bij te werken.

en: Contact your hosting company in order to install it.
nl: Neem contact op met je hostingbedrijf om het te installeren.

note: translators: %1$s code, %2$s file name
en: Remove %1$s from %2$s file
nl: Verwijder %1$s uit %2$s bestand

en: Contact your hosting company in order to enable it.
nl: Neem contact op met uw hosting provider om het in te schakelen.

note: translators: %1$s opening link tag, %2$s closing link tag
en: Read more %1$shere%2$s or contact your hosting company in order to increase it.
nl: Lees %1$s hier%2$s meer, of neem contact op met uw hostingmaatschappij om het te verhogen.

note: translators: %s recommended memory amount
en: For optimal functioning of our plugins, we suggest setting at least %s of available memory
nl: Om de plugins optimaal te laten functioneren, adviseren wij minstens %s beschikbaar geheugen

note: translators: %1$s TLS label, %2$s cURL label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed because %2$s module is disabled. Ask your hosting company to enable it.
nl: We kunnen niet bepalen welke %1$s versie is geïnstalleerd omdat %2$s de module is uitgeschakeld. Vraag je hostingmaatschappij om het in te schakelen.

note: translators: %1$s TLS label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed due to a connection issue between your site and our server.
nl: De systeemcontrole kan niet bepalen welke versie van %1$s is geïnstalleerd vanwege een verbindingsprobleem tussen je site en onze server.

en: Search Customers
nl: Klanten zoeken

en: Search Posts
nl: Posts zoeken

en: Search Product
nl: Zoek Product

en: Search Categories
nl: Zoek categorieën

en: Close all
nl: Sluit allen

en: Expand all
nl: Open allen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Content of the tab. (HTML is supported)
nl: Inhoud van het tabblad. (HTML wordt ondersteund)

en: Add custom product tab
nl: Aangepaste product tabblad toevoegen

en: Do you want to remove the custom tab?
nl: Wil je dit aangepaste tabblad verwijderen?

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Set Default
nl: Op standaard instellen

en: Delete image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Add Images to Gallery
nl: Afbeeldingen toevoegen aan galerij

en: Add to gallery
nl: Aan galerij toevoegen

en: Add images
nl: Voeg images toe

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add All
nl: Allen toevoegen

en: Remove All
nl: Allen verwijderen

en: Left sidebar
nl: Linker sidebar

en: Right sidebar
nl: Rechter sidebar

en: No sidebar
nl: Geen sidebar

en: Left Sidebar
nl: Linker sidebar

en: Choose a sidebar
nl: Kies een sidebar

en: Right Sidebar
nl: Rechter sidebar

en: Reset
nl: Resetten

en: Save Options
nl: Opties opslaan

en: Options Saved
nl: Opties opgeslagen

en: Reset Defaults
nl: Reset Standaard instellingen

en: Log Files
nl: Log bestanden

en: YITH System Information
nl: YITH Systeem Informatie

en: WP debug.log file
nl: WP debug.log bestand

en: PHP error_log file
nl: PHP error_log bestand

en: The file size exceeds 8 megabytes so it must be downloaded
nl: De bestandsgrootte overschrijd 8 megabytes, dus het moet worden gedownload

note: translators: %s file name.
en: No Log file available. Enable the WordPress debug by adding this in the %s file of your installation
nl: Geen log bestand beschikbaar. WordPress debug inschakelen door dit bestand toe te voegen aan het %s bestand van je installatie

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy Code
nl: Code kopiëren

en: Site Info
nl: Site informatie

en: Output IP Address
nl: Output IP Adres

en: Defined WP_CACHE
nl: Gedefinieerde WP_CACHE

en: Yes
nl: Ja

en: External object cache
nl: Externe object cache

en: YITH Plugin Framework Version
nl: YITH Plugin Framework Versie

note: translators: %s is the name of the plugin that is loading the framework.
en: loaded by %s
nl: geladen door %s

en: Plugins Requirements
nl: Plugin benodigdheden

en: MySQL version
nl: MySQL versie

note: Translators: %s: Codex link.
en: WordPress recommends a minimum MySQL version of 5.6. See: %s
nl: WordPress raadt een minimale MySQL versie aan van 5.6. Bekijk: %s

en: WordPress requirements
nl: WordPress vereisten

en: Total Database Size
nl: Totale Database grootte

en: Database Data Size
nl: Database Data grootte

en: Database Index Size
nl: Database Index grootte

en: Database Free Size
nl: Database gratis grootte

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to move "%s" to trash?
nl: Weet je zeker dat je "%s" naar de prullenbak wilt verplaatsen?

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to delete "%s"?
nl: Weet je zeker dat je "%s" wilt verwijderen?

en: Further actions
nl: Verdere acties

en: License
nl: Licentie

[ctx: Elementor Widget - section title]
note: translators: %s it the Elementor Widget title.
en: %s - Options
nl: %s - Opties

[ctx: Button text]
en: Confirm
nl: Bevestigen

[ctx: Button text]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Trash confirmation action]
en: Yes, move to trash
nl: Ja, verplaatsen naar prullenbak

[ctx: Delete confirmation action]
en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

[ctx: Help tab default title]
note: translators: 1. Plugin name.
en: Thank you for purchasing %s!
nl: Bedankt voor het kopen van %s!

[ctx: Help tab default description]
en: We want to help you to enjoy a wonderful experience with all our products.
nl: We willen je helpen om te genieten van de geweldige ervaringen met al onze producten.

[ctx: Premium tab name]
en: Get premium
nl: Neem premium

[ctx: Plugin FW]
en: View Changelog
nl: Bekijk wijzigingenlogboek

[ctx: Plugin FW]
en: Latest update released on
nl: Laatste update uitgebracht op

[ctx: Button label]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Privacy Policy Content]
en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
nl: Dit geschreven voorbeeld bevat de basis rondom welke persoonlijke gegevens je winkel mag verzamelen, bewaren en delen, en wie toegang heeft tot deze gegevens. Afhankelijk van welke instellingen zijn ingeschakeld en welke aanvullende plugins worden gebruikt, zal de informatie die wordt gedeeld door je winkel variëren. We raden aan om een advocaat te raadplegen wanneer je besluit je privacy beleid op te stellen.

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we collect and store
nl: Wat we verzamelen en bewaren

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Who on our team has access
nl: Wie van ons team heeft toegang

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we share with others
nl: Wat wij delen met anderen

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Payments
nl: Betalingen

[ctx: Copy-to-clipboard message]
en: Copied!
nl: Gekopieerd!

[ctx: Copy-to-clipboard button text]
en: Copy
nl: Kopieer

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Top
nl: Boven

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Left
nl: Links

[ctx: Tooltip in the "Dimensions" field]
en: Link values together
nl: Waarden aan elkaar koppelen

[ctx: Image width field label]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: Image height field label]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: YES/NO button: use MAX 4 characters!]
en: YES
nl: JA

[ctx: YES/NO button: use MAX 4 characters!]
en: NO
nl: NEE

[ctx: Help tab view all video link]
note: translators: 1. Url to EN playlist.
en: Check the full <a href="%s" target="_blank">Playlist on Youtube</a> to learn more >
nl: Bekijk de volledige <a href="%s" target="_blank">Playlist op Youtube</a> om meer te weten te komen >

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: Videos are also available in:
nl: Videos zijn ook beschikbaar in:

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: Watch our videotutorials
nl: Bekijk onze video uitleg

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: We show you some use cases
nl: We tonen je enkele gebruikscasussen

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: to learn from basics how it works
nl: om vanaf de basis te leren hoe het werkt

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: Check the FAQs
nl: Check de FAQs

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: to find answers to your doubts
nl: om je twijfels te beantwoorden

[ctx: Help tab FAQ title]
en: Last FAQs in our Help Center
nl: Laatste FAQs in ons Help Center

[ctx: Help tab FAQ link]
en: View all FAQs >
nl: Bekijk alle FAQs >

[ctx: Help tab submit ticket title]
en: Need help?
nl: Hulp nodig?

[ctx: Help tab submit ticket description]
en: If you are experiencing some technical issue ask help to our developers. Submit a ticket in our support desk and we will help you as soon as possible.
nl: Als je een technisch probleem ondervindt, vraag dan hulp aan onze developers. Je kunt een ticket indienen bij onze supportdesk en we helpen je zo snel mogelijk verder.

[ctx: Help tab submit ticket button]
en: Submit a ticket
nl: Verstuur een ticket

[ctx: Premium Tab]
en: Get the premium version to unlock advanced features
nl: Neem de premium versie om geavanceerde opties te deblokkeren

[ctx: Premium Tab]
en: Get premium
nl: Neem premium

[ctx: Premium Tab]
en: Plugin premium features images
nl: Plugin premium opties afbeeldingen

[ctx: Premium Tab]
note: translators: alt attribute of main image tag.
en: And so much more!
nl: En zo veel meer!

[ctx: Premium Tab]
en: Check the free vs premium features >
nl: Bekijk de gratis vs premium opties >

[ctx: Premium Tab]
en: Get the premium version
nl: Krijg de premium versie

[ctx: Post action]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: Post action]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Post action]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Post action]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: Post action]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Post action]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Post action]
en: Delete Permanently
nl: Permanent verijwderen

[ctx: Term action]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Term action]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Term action]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: Term action]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Documentation
nl: Documentatie

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Support
nl: Ondersteuning

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Premium version
nl: Premium versie

[ctx: Action links]
en: Settings
nl: Instellingen
